Viktorina „Ką žinai apie Lietuvą?“

Vasario 8-12 dienomis Sangrūdos gimnazijos mokiniai dalyvavo nuotolinėje viktorinoje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimui paminėti. Mokiniams teko prisiminti Lietuvos istoriją nuo seniausių laikų, tuo pačiu sužinoti dar negirdėtų įdomybių iš Lietuvos istorijos. Kiekviena viktorina turi savo geriausius, todėl ir šiuo atveju geriausiai su užduotimis pavyko susitvarkyti šiems mokiniams: pradinėse klasėse geriausiai sekėsi Aistei Birgelytei, Aivitai Rūtelionytei, Gyčiui Rameikiui, Urtei Kaušikaitei, Akvilei Pučinskaitei, Kamilei Tutlytei, Evitai Šliaužytei, Dovydui Ivoškai,  5 klasėje –  Urtei Skuolytei, Smiltei Motūzaitei ir Monikai Drūtytei, 6 klasėje – Gediminui Kirilevičiui, Ernestai Amšiejūtei ir Eimantui Tarasevičiui, 7 klasėje – Ugnei Sikorskaitei, Ernestai Juodsnukytei ir Karolinai Vyšniauskaitei, 8 klasėje – Gustui Birgeliui, Kornelijai Kasperavičiūtei ir Medai Ivoškaitei, I G klasėje  – Rokui Juodsnukiui, Aidui Tamašiūnui ir Inetai Birgelytei, II G klasėje – Denisai Morozovaitei, Viltei Liškauskaitei ir Ramintai Talandytei, III G klasėje – Miglei Skystimaitei, Ignui Pučinskui ir Dominykui Kaleininkui, IV G klasėje – Virginijai Andriulionytei, Simonai Lukšytei ir Indrei Liaukevičiūtei.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *