Tarptautinė vaikų gynimo diena

Vaikai – maži stebuklai, užimantys didžiausią vietą širdyje ir laiminga vaikystė – dovana, kurią nusipelnė gauti kiekvienas vaikas. Todėl savo mokyklos mokiniams dovanojame šypsenas, juoką, padrąsinimą, palaikymą, supratimą, rūpestį, draugystę.

Birželio 1-ąją dieną Sangrūdos gimnazijoje paminėjome Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Ši diena yra priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Šiandien gimnazijoje ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo netradicinio ugdymo veiklose: kepė sausainius, juos dekoravo, mokėsi  įvairių konditerijos gaminių puošimo technikų, gamino krepšelius iš panaudotų daiktų, šoko šokius, sprendė įvairias užduotis, diskutavo, piešė savo šeimą,  svajones, klausėsi sekamų pasakų. Veiklų metu vaikai mokėsi bendradarbiauti, suteikti pagalbą kitam, stiprino tarpusavio santykius.

Vaikai – tai mūsų sparnai, jie privalo būti sveiki, švarūs, stiprūs. Nušluostykim ašarą vaikui, nubraukim liūdesį, skausmą ir neviltį nuo jo veido – juk turim rankas! Tebūnie tai ištiestos, duodančios rankos. Mylėkime vaikus tokius, kokie jie yra.