Susitikimas su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnais

Spalio 12 dieną gimnazijoje vyko susitikimas su VSAT Varėnos pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnėmis Gintare Kubiliene ir Elžbieta Korklinevskaja, įgyvendinant žalingų įpročių prevencijos projektą ,,Aktyviai, draugiškai, sveikai”, remiamą Kalvarijos savivaldybės administracijos. Susitikime taip pat dalyvavo Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai ir kinologas su tarnybiniu šunimi. Mokiniai stebėjo filmuką apie pasieniečio profesiją, įstojimo į Pasieniečių mokyklą galimybes, buvo supažindinti su pasieniečių darbe naudojama amunicija. Antrasis filmukas supažindino gimnazistus su žalingų įpročių įtaka mūsų organizmui. Smagiausia dalis laukė gimnazijos stadione, kur pareigūnai demonstravo, kaip tarnybinis šuo suranda paslėptus narkotikus.