Mokytojai

Eil. Nr.Vardas, PavardėSpecialybėKvalifikacinė
kategorija
Dėstomi dalykai,
klasė
1Ingrida AdaškevičienėAnglų kalbaAnglų kalbos vyresnioji mokytojaAnglų kalba, 7-8, Ig-IIg
2Deimantė AsipavičienėPradinis ugdymas, užsienio kalbos (anglų) mokymasMokytojaIkimokyklinis/priešmokyklinis ugdymas,
Anglų kalba, 2-4
3Aldona DragūnienėMatematikaMatematikos mokytoja metodininkėMatematika, 5-6, Ig-IVg
Klasės vadovė, 6
Ekonomika ir verslumas, Ig-IIg
4Rasa DvylienėRusų kalbaRusų kalbos vyresnioji mokytojaRusų k., 6, 8, Ig
Etika, 7-8, Ig-IIIg
Klasės auklėtoja, Ig
5Renata GuščiuvienėŠokio ir sportinės aerobikos trenerė
Pedagogikos magistras

Vyresnioji neformaliojo švietimo (šokio) mokytojaŠokis, 1-4
Choreografija, IIIg-IVg
NVŠ, 1-4, 5-8, Ig-IIg
6Giedrė GuzavičienėAnglų kalba ir anglų kalbos mokymasAnglų kalbos mokytoja ekspertėAnglų kalba, 5-6, IIIg-IVg
7Dalija KajokienėBiologijaPradinių klasių vyresnioji mokytojaPradinis ugdymas, 3
8Irena KaleininkienėSocialinis pedagogasPriešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytojaIkimokyklinis/priešmokyklinis ugdymas
9Birutė KlimaitėDailė ir technologijosDailės vyresnioji mokytojaDailė, 5-8, Ig-IVg
10Rimantas KnyzaFizikaFizikos mokytojasFizika, 7-8, Ig-IIg, IVg
Matematika, 7-8
11Giedrė KnyzienėDailėTechnologijų mokytojaTechnologijos, 5-8, Ig-IVg
Klasės auklėtoja, IIIg
12Kristina KnyzienėBiologijaBiologijos mokytoja metodininkėGamta ir žmogus, 5-6
Biologija, 7-8, Ig-IVg
Žmogaus sauga, 5, 8, IIg
Sveikatos ugdymas, 5-8, Ig-IIg
Klasės auklėtoja, 8
13Edita LassLietuvių kalbaLietuvių kalbos mokytoja metodininkėLietuvių kalba ir literatūra 6, IIg-IVg
Lietuvių kalbos ir etninės kultūros modulis, 6, Ig-IIg
Lietuvių kalbos ir literatūros modulis, IIIg-IVg
Klasės auklėtoja, IVg
14Alma LeliašienėPradinis ugdymasPradinių klasių mokytoja metodininkėPradinis ugdymas, 4
15Rūta PankienėVokiečių kalbaVokiečių kalbos vyresnioji mokytojaVokiečių kalba, IIg
NVŠ, 3-4, 5-6
Klasės auklėtoja, IIg
16Daiva PetrauskienėKatalikų religijos mokytojaTikybos vyresnioji mokytojaTikyba, 1-4, 5-6
17Edita PužauskienėPradinio ugdymo pedagogika,
specializacija - užsienio k.(vokiečių)
Pradinių klasių mokytojaPradinis ugdymas, 1
NVŠ, 1
18Edmantas RėkusKultūros švietimo darbuotojas, estradinio orkestro vadovas
Edukologijos magistras
Muzikos mokytojas metodininkasMuzika, 5-8, Ig-IIg
19Arūnas SinkevičiusTechninės disciplinosTechninių disciplinų ir darbų mokytojas metodininkasTechnologijos, 5-8, Ig-IVg
20Vytautas SveikataIstorijos mokytojasIstorijos vyresnysis mokytojasIstorija, 5-8, Ig-IVg
PP, Ig-IIg
21Arūnas ŠalčiusKūno kultūra,
geografija
Kūno kultūros mokytojas metodininkas
Geografijos vyresnysis mokytojas
Fizinis ugdymas, 5-8, Ig-IVg
Geografija, 6-8, Ig-IIIg, IVg
22Vida ŠalčiuvienėChemija-biologijaChemijos mokytoja metodininkė
Direktorė, II vadybinė kategorija
Direktorė
Chemija, 8, Ig-IIg
23Rasa VaitkevičienėPradinio ugdymo pedagogikaPradinių klasių mokytoja metodininkėPradinis ugdymas, 2
NVŠ, 2
24Arūnas VaitkevičiusFizika ir informatikaInformacinių technologijų vyresnysis mokytojasIT, 3-4, 5-8, Ig-IVg
25Angelė ZimnickienėLietuvių kalbaLietuvių kalbos mokytoja metodininkėLietuvių k., 5, 7-8, Ig
Lietuvių kalbos ir etninės kultūros modulis, 5, 7-8, Ig
Klasės auklėtoja, 7