Marijampolės profesinio rengimo centre

2023 m. vasario 8 d. gimnazijos II g. klasės mokiniai lankėsi Marijampolės profesinio rengimo centre. Gimnazistus šiltai sutikę Marijampolės profesinio rengimo centro dėstytojai paaiškino, kad šioje mokymo įstaigoje galima įgyti darbo rinkoje paklausią profesiją, yra galimybė derinti darbą su mokslu, dalyvauti tarptautiniuose projektuose ir atlikti praktiką įvairiose ES šalyse, gyventi atnaujintuose bendrabučiuose, gauti stipendiją iki 126 Eur per mėnesį, įgyti A, A1, A2, B, C, C1, CE, D, TR1, TR2, SZ, SM vairavimo kategorijas nemokamai arba už itin patrauklią kainą, įgyti autokrautuvo ir manipuliatoriaus pažymėjimus. Gimnazistai lankėsi ir sektorinis praktinio mokymo centre – vietoje, turinčioje pačias geriausias sąlygas paruošti inovatyvius savo srities profesionalus.