Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą mokyklai

Kviečiame mokinių tėvelius, mokyklos darbuotojus ir visus, neabejingus mokyklos gerovei, pasinaudoti proga ir  paremti mūsų gimnaziją. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą. Jūsų pervesti pinigai bus skiriami mokinių, Jūsų vaikų, ugdymo ir ugdymosi sąlygų gerinimui.

Dėkojame už paramą mokyklai, kurią Jūs suteikėte pervesdami 2 % pajamų mokesčio sumos.

Rekvizitai 2% paramai

Paramos gavėjo identifikacijos Nr.(kodas): 190399347

Paramos gavėjo pavadinimas: Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija

Buveinės adresas: Mokyklos g.28, Sangrūdos k., Sangrūdos s., LT-69265, Kalvarijos savivaldybė

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą.

Atsisiųskite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės (www.vmi.lt) formą FR0512.

Specialios prašymo formos ir pildymo instrukcijos (atsisiųsti):

Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2 % formą FR0512 internetu:

Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.

Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, v.1. Visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos. Duomenis apie mokyklą žr. aukščiau.