Sveikiname !

 

20130204_142021.jpg20130204_142126.jpg20130204_142334.jpg20130305_093451.jpg20130305_093554.jpg20130305_093734.jpg20130306_075256.jpg20140219_075955.jpg20140220_092205.jpg20140220_092311.jpg20140220_092408.jpg20140228_083827.jpg20140506_134244.jpg20140519_113616.jpg20140519_115712.jpg120170301.jpg120170302.jpg120170303.jpg120170304.jpgcert201705.jpgdiplomas20141.jpgdiplomas_20131023.jpgpadeka2014.pngpadeka20141.jpgpadeka201506.jpg

 

 

 

Mokinių pasiekimai ir laimėjimai 2014-2015 m.m.

Konkurso, olimpiados, varžybų pavadinimas

Rezultatas

Kalvarijos savivaldybės raiškiojo skaitymo konkurso I I-ojo turo dalyvė

Kalvarijos savivaldybės raiškiojo skaitymo konkurso I-IVG kl. laureatė Indrė Kubiliūtė, deleguota į regioninį turą. 4-tosios vietos nugalėtoja, apdovanota asmenine dovana

Kalvarijos savivaldybės lietuvių kalbos olimpiada

Indrė Kubiliūtė Kalvarijos savivaldybės lietuvių kalbos olimpiados dalyvė

Kalvarijos savivaldybės raiškiojo skaitymo konkursas

Domantas Kraptavičius raiškiojo skaitymo konkurso Kalvarijos savivaldybėje dalyvis.

Kalvarijos savivaldybės raiškiojo skaitymo konkursas

Virginija Andriulionytė raiškiojo skaitymo konkurso Kalvarijos savivaldybėje dalyvė

Tarptautinis jaunimo Epistolinio rašinio „Parašyk laišką, kokią įtaką mūsų gyvenimui daro muzika „ konkusas

Justina Silickaitė Tarptautinio jaunimo Epistolinio rašinio „Parašyk laišką, kokią įtaką mūsų gyvenimui daro muzika „ Kalvarijos savivaldybės etapo konkurso dalyvė

Tarptautinis jaunųjų literatų kūrybos konkursas     „Auksinis rudenėlis“

Indrė Kubiliūtė pristatė poezijos rinktinę “Į žodžius subiro“. Mokinė apdovanota padėkos raštu bei asmenine dovanėle, pakviesta skaityti poeziją baigiamajame renginyje.

Marijampolės Vaikų kūrybos centro ir Punsko „Aušros „ leidyklos Vieno eilėraščio konkursas

Indrė Kubiliūtė Vieno eilėraščio konkurso, vykusio Punske, dalyvė.

Tarptautinis internetinis konkursas „Kalbų kengūra“

Ignas Pučinskas -189,5 t.; Miglė Skystimaitė -192 t. Sidabrinė kengūra; Danas Vincevičius -180,25 t.

Tarptautinis internetinis konkursas „Istorijos kengūra“

Dominykas Kaleininkas -189t.

Tarptautinis internetinis konkursas „Gamtos kengūra“

Lukas Motūza -197,75 t., Auksinės kengūros diplomas

Ignas Pučinskas -198 t. Auksinės kengūros diplomas

Tarptautinis internetinis konkursas „Matematikos kengūra“

Miglė Skystimaitė -3 vieta savivaldybėj; Danas Vincevičius - 8 vieta sav.

Internetinis konkursas „Geriausia 2013 m. geografų klasė“

Diplomas

4-5 kl. matematikos olimpiada

M. Skystimaitė pateko į savivaldybės olimpiadą

Marijampolės apskrities priešgaisrine tematika piešinių konkursas „ Būk saugus ir saugok kitus

III vietos diplomas apskrityje

Dalyvavimas tarptautiniame internetiniame vertėjų konkurse „Tavo žvilgsnis“

8 kl. mok. - Edita Sinkevičiūtė, Justina Silickaitė, Monika Kalinauskaitė, Aira Rudzinskaitė; IG mok. Dovilė Gabrytė; IIG mok. Neringa Valukonytė   - nugalėtojai

26-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, I ir II etapai.

Martynas Busila IV(I ir II e.); Simonas Panka IV ( I e.); Gytis Kaučikas IV ( I e.)

Tarptautinis matematikos konkursas „ Kengūra“ (8 mokiniai)

3vieta savivaldybėje

Gamtos kengūra 2014

Dalyvavimas

Biologijos konkursas 1-12 klasių mokiniams „Olympis 2014“

I vieta

Domantas Ramanauskas, 7 klasė

Aira Rudinskaitė, 8 klasė

Indrė Kubiliūtė, Ig klasė

II vieta

Edita Sinkevičiūtė, 8 klasė

III vieta

Steponas Lukšys, 8 klasė

Tarptautinis „Kengūros“ konkursas

54 mokiniai. S. Lukšytė - I vieta, L. Kunigiškytė - III savivaldybėje. Moksleivių tobulėjimas, Žinių gilinimas

Respublikinis konkursas K. Donelaičio metinėms paminėti

S. Pauliukonytė pakviesta dalyvauti Vilniuje renginyje, kur įteikiami diplomai

Dailės olimpiada

Rajoninėje olimpiadoje B. Bliūdytė užėmė 2 vietą

Kalvarijos sav. antrojo etapo technologijų olimpiada

I vieta Samanta Staskevičiūtė IVg

2014 m. Lietuvos mokinių technologijų olimpiada

III vieta Samanta Staskevičiūtė IVg

Konkursas „Sidabro vainikėlis“

Samanta Staskevičiūtė IVg, diplomas

Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

Išvyka į projekto „Tavo žvilgsnis“ baigiamąjį renginį Siemens arenoje

6 diplomai už labai gerą vertimą iš vokiečių k., 1 padėkos raštas

Mokinių kultūrinis švietimas

Lietuvių kalbos olimpiada

Samanta Bielytė 9-10 kl.- 5 vieta, Slivinskaitė Viktorija 10-12 klasių nugalėtoja

Respublikinė lietuvių kalbos olimpiada Radviliškyje

V. Slivinskaitė dalyvė, padėkos raštas

Tarptautinis lietuvių kalbos konkursas „Gintaro kelias“

Sertifikatai mokiniams

Šilalės Gaudėšiaus gimnazijos organizuotas vieno kūrinio konkurse „Labas“

L. Gedvilaitė – pagyrimo raštas

Jaunųjų filologų konkursas

L. Gedvilaitė savivaldybės turo nugalėtoja

Respublikinis konkursas „ Kalbų kengūra“

Steponas Lukšys 8 kl. laimėjo oranžinės ( 3 vietos) kengūros diplomą. Kiti mokiniai apdovanoti padėkos raštais už dalyvavimą

Respublikinis vertėjų- iliustratorių konkursas „ Tavo žvilgsnis“

Diplomais už labai gerą vertimą apdovanoti Edita Sinkevičiūtė 8 kl. , Aira Rudinskaitė 8kl., Indrė Kubiliūtė 9kl., Giedrius Valinčius 7kl., Emilija Vincevičiūtė 6 kl.

Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybių zoninės varžybos, Vilnius 2014-02-12

Kamilė Vaičiulytė 60m-8,95 –I vieta, Karolis Juronis 600m-IVv.

Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės, Kaunas 2014-02-28

Kamilė Vaičiulytė 60m-8,93-IX vieta

Marijampolės atviros vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės

Kamilė Vaičiulytė 60m-8,90-III vieta, Lukas Rimavičius 100m-12,89-II vieta, 400m.-59,07-Iivieta, Giedrius Valinčius 1500m-5:01,36-I vieta

Gintarė Čepulionytė 800m-2:42,95-IV vieta, Karolis Juronis 600m-1:59,26-IV vieta

Lietuvos lengvosios atletikos vaikų pirmenybių zoninės varžybos Marijampolė, 2014-05-19

Kamilė Vaičiulytė 60m-8,96- IIvieta

Kalvarijos sav. moksleivių rudens krosas, 2014-09-25

Rasmina Vyšniauskaitė-III v., Liutauras Vaičiulis-III v.,Viktorija Bendaravičiūtė-III v., Karolis Juronis- III v., Lukas Rimavičius- III v.,

Ričardas Pauliukonis- III v., Simona Pauliukonytė- III v., Andrius Remeikis- III v., Eimantas Bartninkas –II v., Gintarė Čepulionytė –II v., Kęstutis Juodsnukis- II v., Kamilė Vaičiulytė –I v., Giedrius Valinčius-I v., Samanta Bielytė-I v., Gintarė Janulevičiūtė-I v.

Marijampolės SC "Sūduva" atviros vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės, 2014-10-10

Kamilė Vaičiulytė 60m-8,90-IIIv, 600m-1:57,23-IIIv, Karolis Juronis 1000m-3:17,21-IIIv, Liutauras Vaičiulis 600m-2:01,55-IIv, Lukas Rimavičius 400m-58,88-Iv, Giedrius Valinčius 1500m-4:53,00-Iv

Tarptautinės ,,Sūduvos“ taurės pusės valandos bėgimo varžybos, Marijampolė 2014-05-24

Giedrius Valinčius- IIv

XIV –asis bėgimas „Jono Basanavičiaus tėviškė (Ožkabaliai) – Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla- daugiafunkcis centras“

Mokinių sportinis lavinimas

skirtas Jono Basanavičiaus 163-osioms gimimo metinėms paminėti

Giedrius Valinčius- IIIv-22:03

SKKL krepšinio varžybos Kalvarijos zona 2014-01-03

Berniukų komanda-IIIv

Kalvarijos savivaldybės 2013 – 2014 m. m. geografijos olimpiada, Sangrūda 2014-03-04

Dalyvavo 6 mokiniai

2014 m. Geografijos olimpiada 6–8 klasėms „Mano gaublys”, 2014-04-14

Dalyvavo 6-6kl.6-7kl.,5-8kl mokiniai . Apdovanoti diplomais

Lietuvos jaunučių sporto žaidynių lengvosios atletikos finalinės varžybos,

Alytus 2014-06-08

Lukas Rimavičius 400m-57,15-Xv, Giedrius Valinčius 3000m-10:08,71-IVvieta

Istorijos olimpiada „Tautinis atgimimas nuo spaudos draudimo įvedimo iki vasario 16-osios akto paskelbimo“

5-9 vietos I – ajame olimpiados etape

LR Švietimo ir mokslo ministerijos ir LR finansų ministerijos konkursas „Euro lyga“

9-12 kl. mokinių komanda pateko į konkurso II turą Marijampolės apskrityje