b1b2

Bibliotekos tikslas - visapusiškai tenkinti mokyklos bendruomenės narių informacinius poreikius, savo fondais ir veikla dalyvauti ugdymo procese, sudaryti sąlygas tobulėjimui, ieškoti būdų vaikų skaitomumui didinti.

VEIKLOS KRYPTYS:

• Ugdyti mokinių socialinius, informacinius, bendravimo (komunikacinius), kritinio mąstymo gebėjimus, teikti pagalbą rengiant projektus, įvaldant naujas informacijos ir susisiekimo technologijas.
  • Kaupti ir saugoti ugdymo procesui reikalingą literatūrą, pildyti bibliotekos fondą naujausia literatūra ir įvairių formų informacijos reikmenimis.
  • Teikti edukacines bei informacines paslaugas mokyklos bendruomenei.
  • Ugdyti mokinių poreikį skaityti knygas ir taip puoselėti pozityvią rekreaciją.
  • Aktyviai bendradarbiauti su pradinių klasių mokiniais, mokyti juos mylėti knygą, skatinti kuo daugiau laiko praleisti mokyklos ir miestelio bibliotekose.

TRUMPAI APIE BIBLIOTEKĄ

• Mokyklos biblioteka įkurta 1945 metais.
  • Bibliotekoje dirbo aštuoni darbuotojai: T. Lapinskas, M. Valinčiūtė, J. Vasiliauskienė, D. Liškauskienė,
  • D. Mekionytė, J. Valinčienė, K. Knyzienė, R. Knyza. Dabar bibliotekoje dirba S. Minsevičienė.
  • Bibliotekoje yra 9635 egzemplioriai dokumentų, kurie įtraukti į kompiuterinį katalogą MOBIS.
  • Skaitykloje įrengta 20 skaitytojų darbo vietų, iš kurių 4 yra kompiuterizuotos ir turi interneto prieigą.
  • Ugdymo procesui bibliotekoje galima naudotis multimedia projektoriumi, kopijavimo ir spausdinimo aparatais, kompiuteriais.

b3b4b5

Darbo laikas: