Kovo 7 dieną Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazijoje lankėsi ir su mokiniais susitiko priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektorė Ilona Barauskienė su ugniagesių gelbėtojų komanda. Bendrauti su mokiniais inspektorei padėjo meškiukas Joris.

     Vykdomos akcijos tikslai: supažindinti priešmokyklinės ugdymo grupės ir pradinių klasių mokinius su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, pamokyti vaikus, kaip saugiai elgtis su gaisrą galinčiais sukelti šaltiniais, kaip elgtis gaisrui kilus. Susitikimo metu mokiniams buvo primintas bendrojo pagalbos centro telefono numeris - 112. Mokiniai buvo mokomi išsikviesti pagalbą, saugiai elgtis gaisro metu.

     Vaikams kalbėta apie gaisrų priežastis bei gesinimo būdus, jie supažindinti su savanorių ugniagesių formuočių funkcijomis. Ugniagesiai gelbėtojai demonstravo turimą techniką ir įrangą. Vaikai galėjo ją apžiūrėti, išbandyti, pasimatuoti...