Būrelio „Mano kraštas“ nariai ir 7 klasės mokiniai lankėsi Jono Basanavičiaus sodyboje- muziejuje ir dalyvavo edukacinėje programoje „Kviečiu- išsikepkime riestainį iš kviečių “.
     Mokiniai ne tik dalyvavo edukacinėje programoje, bet apžiūrėjo Nepriklausomybės akto signataro gimtąją sodybą, ekspoziciją klėtyje ir buvusioje kiaulidėje. Muziejaus darbuotoja pasakojo Jono Basanavičiaus vaikystę, apie sodyboje esančių senųjų namų apyvokos rakandų paskirtį.
     Belaukdami, kol išsikūrens krosnis, žiūrėjome filmą apie mūsų tautos patriarchą. Tačiau smagiausia visiems buvo maišyti ir minkyti tešlą riestainiams, formuoti juos, stebėti, kaip riestainiai gražiai skrunda malkomis iškūrentoje senoviškoje krosnyje. Riestainiai su žolelių arbata buvo labai gardūs!