Jau tapo tradicija, kad Sangrūdos gimnazijos biblioteka metus užbaigia organizuodama akciją „Laikas su knyga“.

   Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Edita Lass ir bibliotekininkė Kristina Knyzienė akcijos metu mokinius skatino aktyviau skaityti knygas, tobulinti sakytinę ir rašytinę kalbą, ugdė meilę gimtajai kalbai, kūrybai. Visą savaitę mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose.

   1-4 klasių mokiniai rinko aktyviausią skaitytoją, piešė mylimiausius knygų personažus ir eksponavo savo piešinius parodėlėje bibliotekoje.

   5-8 klasių mokiniai mielai dalijosi skaitymo patirtimi ir aktyviai dalyvavo literatūrinėje popietėje „Skaitau aš - sudominsiu ir tave“. Buvo įdomu išgirsti, kokias knygas mokiniai skaito, kodėl jas siūlo perskaityti draugams, ko pasimoko iš knygų veikėjų.

   I-IV klasių gimnazistai dalyvavo citatų rinkimo vajuje „Mintys turi sparnus“. Surinktomis citatomis „pasipuošė“ visa bibliotekos siena. Gimnazijos mokiniai susidomėję skaitė, įdomiausias mintis užsirašė.

   Dėkojame visiems dalyvavusiems ir pažadame, kad „Laikas su knyga“ atkeliaus ir kitąmet.

Renginio akimirkos.