antikorupc

     

     Gruodžio 9-oji visame pasaulyje minima kaip Tarptautinė antikorupcijos diena. Sangrūdos gimnazijoje ši data irgi buvo paminėta.
     Istorijos, pilietiškumo ugdymo, dailės, etikos pamokose ir klasių valandėlėse IUG/PUG, 1-4, 5-8, IG-IVG klasių mokiniai kalbėjo apie korupciją, aptarė dažniausiai pasitaikančias jos formas, analizavo korupcijos atsiradimo priežastis ir padarinius bei parengė darbų parodą.
     Gimnazijos I aukšte „išaugo korupcijos eglė“ ir mokiniai eksponavo piešinius tema „Aš taip suprantu korupciją“. Žaislai, kurie puošia „korupcijos eglės“ šakas, simbolizuoja kyšininkavimą, piktnaudžiavimą tarnyba, mokesčių vengimą, sukčiavimą, papirkinėjimą, pareigų neatlikimas ir kt. Tai skatina susimąstyti apie gyvenimo be korupcijos privalumas, ugdytis pilietiškumo, atsakomybės ir sąžiningumo jausmą.