Sangrūdos gimnazijos IIIG ir IVG klasių mokiniai žiemą pasitiko surengę skaitymų naktį gimnazijos bibliotekoje. Skaitymo tema – „Pasakos kitaip“.

Į biblioteką susirinko 15 pasakų mylėtojų. Gimnazistai prisiminė pasakų reikšmę žmogaus gyvenime, žymiausius literatūrinių pasakų kūrėjus, aktyviai dalyvavo atlikdami lietuvių kalbos mokytojos Editos Lass ir bibliotekininkės Kristinos Knyzienės paruoštas užduotis. Smagu buvo prisiminti vaikystę, pirmąsias pasakas, patiems kurti siaubo pasaką. Laikas neprailgo, o emocijų ir patirties - daug.
     Nakties potyrius aptarėme prie arbatos puodelio. Išsiskirstėme sutarę, jog tokių renginių reikia, o mokytojos mokiniams palinkėjo kiekvienam sukurti savo pasaką, kurioje būtų kuo daugiau šypsenų ir stebuklų.