Lapkričio 29 dieną į susitikimą su Sangrūdos gimnazijos mokiniais atvyko Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kariai. Įdomiausia šiame susitikime buvo tai, kad beveik visi atvykusieji - buvę Sangrūdos gimnazijos mokiniai.

Šis susitikimas buvo ne tik pilietiškumo pamoka esamiems gimnazijos mokiniams, bet vyresnieji išgirdo daug naudingos informacijos apie artėjantį šaukimą į kariuomenę, apie galimybes studijuoti Lietuvos karo akademijoje ir tarnauti Lietuvos kariuomenėje.

Įdomiausia susitikimo dalis - galimybė pasimatuoti kario aprangą, užsidėti šalmą, išbandyti, ar sunki kario kuprinė, paliesti ginklus, įsėsti į šarvuotą visureigį.

Dalintis