Lapkričio 7 d. Sangrūdos gimnazijos 8, IG, IIIG klasių mokiniai Kauno Girstučio kultūros centre stebėjo profesionalios Amerikos dramos grupės Europoje (American Drama Group Europe) spektaklį pagal Viljamo Šekspyro pjesę „Romeo ir Džiuljeta“ (Romeo and Juliet). Šios trupės aktoriai britai keliauja po visas Europos šalis ir vaidina įvairioms amžių grupėms. Šį kartą su įžymiuoju spektakliu jie atvyko į Lietuvą.  Spektaklis, kuriame  pasakojama jaunuolių iš priešiškai nusiteikusių šeimų meilės istorija, vyko originalo kalba ir jame buvo gausu fizinio judesio, įtraukusio žiūrovus į veiksmą scenoje, specialiai sukurtų šiam pasirodymui muzikinių intarpų ir dinamiškumo, kurie padėjo mokiniams suprasti tikrąją V. Šekspyro pjesės prasmę.