IG klasės mokiniai atostogauti išėjo ramūs – jie jau teisėti Sangrūdos gimnazijos gimnazistai.

Abiturientų organizuotos krikštynos prasidėjo dar penktadienio rytą, kuomet IG klasės mokiniai buvo paženklinti specialiais iš bulvių pagamintais krikšto ženklais. Visas krikštynų smagumas prasidėjo po keturių pamokų: surištomis rankomis ir sujungti į gyvą grandinę būsimi teisėti gimnazistai pajudėjo gimnazijos koridoriais. Taip eiti lengva nebuvo, nes reikėjo veikti kaip komandai, matyti draugus ir prieš save, ir už savęs.

Iškilminga krikšto ceremonija vyko gimnazijos sporto salėje, kur IG klasės mokiniai išbandė savo jėgas estafečių rungtyse. Naujieji gimnazistai atsigavo tik valgydami duoną su česnakais. Galiausiai visa IG klasė ir jų vadovė iškilmingai prisiekė būti garbingais ir ištikimais šios gimnazijos gimnazistais.

IVG klasė