Spalio 22-26 dienomis 3 klasės mokiniai dalyvavo projekte Olimpinė savaitė. Šį projektą organizavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu.

      Projekto tikslas: bendradarbiaujant su pedagogais, padėti mokiniams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, kaip įtraukią, linksmą ir naudingą veiklą. Dalyvauti buvo kviečiamos Lietuvos ugdymo įstaigos, kuriose vykdoma pradinio ugdymo programa.

      Visų dalyvaujančių klasių mokytojai gavo video medžiagą apie fizinį aktyvumą, sveiką mitybą, emocinį intelektą, rekomendacijas, kaip galima įdomiai vesti kūno kultūros pamokas, vykdyti fizinio aktyvumo užsiėmimus tarp pamokų, skatinti mokinius užsiimti fizine veikla net ir kitų pamokų metu. 

     Mokiniai sulaukė Lietuvos olimpinės rinktinės talismano Ąžuolo ir jo draugų plakato, kuris skatino projekto metu įgyvendinti įvairias veiklas. Vaikai kiekvieną rytą darė linksmą Ąžuolo mankštą, aktyviai skaičiavo klasės nueitus žingsnius, išbandė įvairias sporto šakas, gilino žinias apie sveiką mitybą ir fizinio aktyvumo naudą, žaidė linksmus žaidimus. 

     Olimpinė savaitė gimnazijos trečiokams praėjo naudingai ir linksmai.

Olimpine sav