IMG 20180423  

 

  Balandžio 23 dieną Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Lietuvos atkūrimo šimtmečio proga sėkmingiausiai fondo veikloje dalyvaujančių mokinių mokytojus sukvietė į iškilmingą VKIF apdovanojimų renginį, kuris vyko Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose.
   Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo renginiai ir projektai skatina vaikų ir jaunimo iniciatyvas, ugdo dalykines ir profesines kompetencijas, ieško talentingų vaikų ne tik iš didžiųjų, bet ir iš mažesnių miestelių ir kaimo mokyklų. Fondas rengia kalbų, geografijos, istorijos, gamtos Kengūras.
      Lietuvos mokiniai ypač pamėgo šio fondo rengiamą vertimų ir kūrinių iliustracijų projektą „Tavo žvilgsnis“. Už svarius laimėjimus, kuruojant literatūrinius vertimus iš vokiečių kalbos, renginyje buvo apdovanota Sangrūdos gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja Rūta Pankienė.