Sangrūdos gimnazijos jaunieji kinologai kartu su kitų Kalvarijos savivaldybės mokyklų mokiniais lankėsi Sūsninkų kaime esančiuose Marijampolės beglobių gyvūnų namuose.

Pasitinkant tarptautinę šuns dieną, jaunieji kinologai ištiesė pagalbos ranką šiuose namuose gyvenantiems gyvūnams: atvežė maisto, bendravo su gyvūnais...

Beglobių gyvūnų namų įkūrėja ir Marijampolės gyvūnų mylėtojų asociacijos vadovė Daiva Leonavičiūtė pasakojo įvairias augintinių atsiradimo šiuose namuose istorijas. Atvykusius vaikus ji ragino būti atsakingais ir rūpestingais gyvūnėlių šeimininkais.

Visi kartu vaikai pasvajojo, kaip būtų gera, kad neliktų tokių ar panašių įstaigų, o visi gyvūnėliai turėtų savo namus ir juos mylinčius šeimininkus.

Dalintis