Š.m. balandžio 28 d. Sangrūdos gimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs užsienio kalbų ir muzikos integruotas  konkursas HITAI. Konkurso tikslas - paskatinti vaikus ir visus jaunus žmones savo jėgas ir gebėjimus skirti geriems darbams ir kitoms pozityvioms veikloms atlikti.  Sulaukėme svečių iš kitų Kalvarijos savivaldybės mokyklų: Liubavo Juozo Montvilos pagrindinės mokyklos, Kalvarijos gimnazijos, Jungėnų pagrindinės mokyklos. Visi dalyviai spinduliavo energija  ir puikia nuotaika. Žiūrovai buvo sužavėti populiariomis dainomis ir originaliais konkurso dalyvių sceniniais rūbais. Žiūrovų prizą pelnė ansamblis „Blumenkinder“ iš Jungėnų pagrindinės mokyklos, I vieta atiteko 7- 8 klasių ansambliui iš Kalvarijos gimnazijos , II vietą užėmė Sangrūdos gimnazijos IIG klasės mokinys Domantas Kraptavičius, atlikęs dainas anglų ir vokiečių kalbomis, III vietos padėkos raštu apdovanota Kalvarijos gimnazijos 5 klasės mokinė Gabija Minsevičiūtė. Visi kitiems konkurso dalyviams buvo įteikti padėkos raštai.                                                                                                                                                                          

Užsienio kalbų mokytojos

Dalintis