Kovo 30 dieną gimnazijoje vyko baigiamasis ikimokyklinės - priešmokyklinės grupės vaikų ir pradinių klasių mokinių projekto renginys „Pavasario šauktuvės – paukščių sugrįžtuvės“. Į svečius atvyko Kalvarijos gimnazijos, Liubavo Juozo Montvilos ir Nemunaičių pagrindinių mokyklų pradinių klasių mokinių komandos.  Renginio dalyviai pademonstravo paukščių bei jų balsų pažinimo žinias, mėgdžiojo pasirinktus paukščius, žaidė žaidimus. Viso renginio metu mokiniai ir mokytojai galėjo gaminti paukščius iš šieno – šią galimybę suteikė renginyje dalyvavusi ir visus šio meno mokiusi tautodailininkė Danutė Saukaitienė.
Po šventės visi dalyviai noriai fotografavosi prie didžiulių paukščių, „nutūpusių“ gimnazijos kieme. Paukščius kūrė Sangrūdos gimnazijos ikimokyklinės - priešmokyklinės grupės vaikai ir 1-4 klasių mokiniai.

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG11.JPG12.JPG

Dalintis