Vasario 2 dieną gimnazijos bibliotekoje vyko popietė „ Atverti knygą kaip širdį“. Popietėje IG klasės gimnazistai kartu su lietuvių kalbos mokytoja E.Lass nuoširdžiai diskutavo apie kartu perskaitytą M.Burgesso knygą „Heroinas“. Popietės pradžioje mokytoja supažindino su autoriaus kūryba, biografija ir romano geneze. Mokiniai išsakė mintis apie perskaitytą knygą,  aptarinėjo veikėjų elgseną ir bandė įvertinti jų poelgius. Įdomu buvo klausyti, kaip paaugliai vertina bendraamžių pomėgius, gyvenimo būdą ir santykius su tėvais. Pagal iš anksto pasiruoštus klausimus kalbėjo kiekvienas gimnazistas, karštai diskutavo apie paauglių gyvenimą, apie bendraamžius, atsidūrusius gatvėje.
    Popietės pabaigoje mokiniai paatviravo, kad buvo įdomu. Gera buvo išgirsti argumentuotus atsakymus į daugelį iškilusių klausimų. Smagu, kad mokiniai suprato, jog  gyvenimas, anot M.Burgesso, pavojingas užsiėmimas. Džiaugiuosi, nes popietė buvo turininga. Su mokiniais jau sutarėme, kada susitiksime ir vėl, kokią knygą pasirinksime diskusijai. Tikiuosi ugdytiniai tobulės bei dar labiau susidraugaus su knyga.

DSC_0708.JPGDSC_0709.JPGDSC_0711.JPG

                                                                                                                                                   Lietuvių kalbos mokytoja E.Lass

Dalintis