1   Sausio mėnesį gimnazijos bibliotekoje vyko akcija „Laikas su knyga“. Akciją inicijavo bibliotekininkė Kristina Knyzienė ir lietuvių kalbos mokytoja Edita Lass.
   Gimnazijos bibliotekoje iš mokinių padovanotų knygų buvo „auginama“ eglutė. Mokiniams tai buvo puiki galimybė prisidėti prie bibliotekos fondų atnaujinimo. Jų dėka biblioteka praturtėjo 56 naujomis knygomis.
Akcijos metu per ilgąsias pertraukas bibliotekoje pradinių klasių mokiniams buvo skaitomos V. Račicko knygelės „Mikė ir Juozapėlis“ ištraukos. Vaikai klausėsi kūrinio ir dėkojo bibliotekininkei Kristinai  Knyzienei už žodžio ir kalbos skambumą, už vaizdų perteikimą žodžiu, už tai, kad laikas su knyga neprailgo.
   Lankytojus ypač domino bibliotekoje eksponuojamos foto konkurso nuotraukos. Kiekviena klasė turėjo galimybę nuotraukose užfiksuoti savo laiką su knyga, o įžvalgi komisija vertino mokinių idėjas. Konkurse dalyvavo 5, 8, IG ir IIG klasių mokiniai.
   8 klasės mokinės S. Lukšytės nuotrauka buvo pripažinta pačia meniškiausia ir labiausiai atitinkančia konkurso nuostatus.
Vaikai suprato, kad knygos  atvers duris į kiekvieno širdį - juk už jų yra nuostabus svajonių, vaizduotės ir pažinimo pasaulis.
Gražu, kad knyga, mintys apie ją ir nuotraukos sujungė gimnazijos bendruomenę ir skatino jos narius dar nuoširdžiau bendrauti. Tikime, kad „Laikas su knyga“ atkeliaus ir kitais metais.

DSC_0039.JPGIMG_20170125_115234.jpgIMG_20170125_115305.jpg

Dalintis