Sausio 18 dieną Sangrūdos gimnazijos 3 klasės mokiniai lankėsi Ožkabaliuose,
Jono Basanavičiaus tėviškėje, ir dalyvavo  edukacinėje pamokoje ,,Keptuvėj čirška, burnoj tirpsta“. Mokiniai susipažino su XIX amžiaus pabaigos ir XX amžiaus pradžios Sūduvos valstiečių maisto gaminimo ypatumais, prietarais, tradicijomis ir folkloru.  Programos metu mokiniai stengėsi atpažinti įvairius grūdus ir valstiečių buities rakandus.  Didelėje keptuvėje kepė razavus blynus ir juos ragavo su skirtingais pagardais.

                                                                                                                                                               Pradinių klasių vyr. mokytoja
                                                                                                                                                               Alma Leliašienė

DSCF6462.JPGDSCF6466.JPGDSCF6472.JPGDSCF6478.JPGDSCF6480.JPGDSCF6488.JPG

Dalintis