Gruodžio 15-oji – Tarptautinė arbatos diena. Šiai dienai paminėti visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Diana Varnagirytė Sangrūdos gimnazijos mokytojų kolektyvui surengė arbatos popietę. Popietė prasidėjo pasakojimu apie arbatos naudą organizmui. Mokytojai tapo aktyviais popietės dalyviais, nes buvo įtraukti į mokymo procesą: kiekvienas turėjo papasakoti apie skirtingą arbatos rūšį ir jos teikiamą naudą mūsų sveikatai. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė ragino visus rūpintis savo sveikata, pakeičiant kavą arbata. Juk juodoji arbata, kaip ir kava, turi kofeino, bet ji turi ir teigiamą poveikį sveikatai.
Renginio metu dalyviai vaišinosi įvairių rūšių arbatomis, dalinosi savo ypatingais arbatų receptais, kūrė eilėraščius apie arbatą.
Neformaliojo vaikų švietimo organizatorė  Eglė, pasipuošusi tikru indišku sariu ir papuošalais, visus pavaišino tikra indiška cinamonu kvepiančia arbata...
Renginio metu dalyviai pajuto, ką norėjo pasakyti senovės persų gydytojas Avicena, teigdamas, kad  „arbata gaivina kūną, minkština širdį, budina mintį.“.
Senovės persų gydytojas Avicena teigė: „Arbata gaivina kūną, minkština širdį, budina mintį“. Arbatos popietės dalyviai tikrai suprato, ką reiškia šie persų gydytojo ir filosofo žodžiai.

ap1.JPGap2.JPGap3.JPG