Adventas- tai laikas, kai laukiame šv. Kalėdų. Tai liturginių metų pradžia ir naujos vilties pradžia. Vilties, kad pasikeisime, kad pastebėsime labiausiai skriaudžiamus, užmirštus, vienišus, stokojančius dėmesio ir liūdinčius. Dažnai, norėdami pasirodyti geresni, mes leidžiame sau apkalbėti, pastumti ar pajuokti silpnesnį, neturtingesnį. Juk visus mus žeidžia blogi, užgaulūs žodžiai. Adventas mūsų seneliams reiškė labai daug. Manau, ir mums, kiekviena tokia šventė suteikia  gyvenimui ritmingumo ir tikėjimo, džiaugsmo dvasiai, kūrybingumo ir prasmingumo.
Šventasis Raštas sako: "Tu, žmogau, esi sukurtas kaip dovana kitiems, o kiti- kaip dovana tau". Būti dovanomis kitiems visai paprasta- tuo įsitikino gimnazijoje vykusios Advento popietės dalyviai.
Stiprinkime dvasinį ryšį su savo  šeimos nariais, artimaisiais, klasės draugais, mokytojais, mokiniais, kolegomis, sugebėkime savo gražius jausmus išreikšti žodžiais ir darbais.
„Nesekite šiuo pasauliu, bet pasikeiskite, atsinaujinkite, kad galėtumėte suvokti Dievo valią- kas gera, tinkama, tobula“ (Šv. Raštas, Rom,13, 11-14).

Tikybos mokytoja Daiva Petrauskienė