Paskutiniąją rudens mėnesio dieną gimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs konkursas – viktorina „(Ne)Žiniukas“, kuriame žinias demonstravo  6-8 ir I-IIG klasių mokiniai.
Mokiniai burtų keliu pateko į tris komandas, kurių pavadinimus kūrė patys. Taigi, konkurse dalyvavo „Geltonukų“, „Moksliukų“ ir „Einšteinų“ komandos.
Konkurso dalyviai varžėsi žinių, loginio mąstymo, intelektinių gebėjimų rungtyse. Komandos turėjo galimybę atskleisti savo kūrybiškumą , atlikdamos menines užduotis, kurdamos Kalėdų vainikus („Gamta Kalėdose“).
Tiek konkurso dalyviai, tiek komisija ir organizatoriai turiningai praleido laiką. Konkurso metu vyravo šilta, draugiška ir pakili nuotaika, mokiniai turėjo galimybę ne tik pasukti galvas, bet ir pabendrauti, pasijausti komandos dalimi, net komandos lyderiais.
Renginį vainikavo I-III vietų meduoliniai medaliai bei saldūs prizai.


Dėkojame dalyviams, komisijos nariams ir organizatoriams.

Gamtos, tiksliųjų mokslų, kūno kultūros ir technologinio ugdymo dalykų metodinė grupė