IMG 2978Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė”  - vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių. „Dainų dainelė“ siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius. Dar nuo 1974 m. rengiamas ,,Dainų dainelės“ konkursas į profesionalaus muziko kelią atvedė jau ne vieną šiandien žinomą Lietuvos dainininką.
Lapkričio 30 d. mūsų gimnazijoje vyko šio konkurso mokyklinis etapas – perklausa. Jos metu dainavime varžėsi 5 mokiniai: Ugnė Sikorskaitė (2 kl.), Karolina Vyšniauskaitė (2 kl.), Aidas Tamašiūnas ir Modestas Juronis (4 kl.), Aidas Birgelis (6 kl.). Nors tai kiek mažiau skaitlinga perklausa nei ankstesniais metais, tačiau turime džiaugtis, kad atsakingai ją organizuojame ir tai tampa mūsų tradiciniu renginiu.
Komisijos sprendimu, į Kalvarijos savivaldybės etapą, mūsų gimnaziją atstovauti vyks Aidas Tamašiūnas ir Modestas Juronis. Juos sveikiname su tokia puikia pradžia ir linkime kuo geriausios sėkmės Kalvarijoje. Komisijoje atsakingą vertintojų darbą atliko mokytojos, gimnazijos direktorė ir daugkartinis dainavimo konkursų laureatas, Domantas Kraptavičius.
Visais dalyvavusiais džiaugiamės ir juos giriame už nepriekaištingą intonaciją, garso švarumą ir dainavimo kultūrą. Žinome, kiek daug dirbate ir dedate pastangų. Linkime daugiau drasos scenoje, dažniau susitikti su publika, būti savimi, mokytis ir augti.

 

Visi norintys išmokti dainuoti, norintys dalyvauti renginiuose ir save tobulinti labai laukiami

M U Z I K O S   K A B I N E T E:

Pirmadieniais:

-         per 6 pamoką – pradinių klasių mokiniai

(mok.Ausma Sakalauskaitė)

-         per 7 ir 8 pamoką – visi vyresnieji

                                       (mok. Ausma Sakalauskaitė)

Penktadieniais:

-         per 7 pamoką – visi norintys dainuoti                  

   (mok. Ausma Sakalauskaitė)