Greitojo rašymo konkursas

Kovo 30 d. Sangrūdos gimnazijoje šurmuliavo mokiniai iš Kalvarijos savivaldybės mokyklų. Į gimnaziją susirinko Sangrūdos bei Kalvarijos gimnazijų, Jungėnų pagrindinės mokyklos 5-10, IIIg-IVg klasių mokiniai bei juos mokantys informacinių technologijų mokytojai: Aušvydas Burinskas (Kalvarijos gimnazija) ir Renata Jarimavičienė (Jungėnų pagrindinė mokykla). Konkurso dalyvius pasitiko renginio iniciatorius ir organizatorius, Sangrūdos gimnazijos informacinių technologijų mokytojas Arūnas Vaitkevičius.

Mokiniai susirinko išbandyti jėgas ir susirungti greitojo rašymo konkurse. Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į keturias amžiaus grupes: 5-6 klasių, 7-8 klasių, 9-10 klasių ir IIIg-IVg klasių. Atskirose kategorijose varžėsi berniukai ir mergaitės.

Konkurso dalyviai, rašydami žodžius lietuviškais rašmenimis, stengėsi per 10 minučių  be klaidų surinkti kuo daugiau simbolių.

Ištaisius darbus ir suskaičiavus taškus, paaiškėjo, jog pirmąsias vietas iškovojo tokie mokiniai:

5-6 klasių amžiaus grupėje Remigijus Mineika, Sangrūdos gimnazija (998 taškai) ir Eva Žukauskaitė, Sangrūdos gimnazija (1494 taškai).

7-8 klasių amžiaus grupėje Lukas Šačkus, Kalvarijos gimnazija (3343 taškai) ir Vytė Račkauskaitė, Kalvarijos gimnazija (1314 taškų).

9-10 klasių amžiaus grupėje Gytis Brokas, Kalvarijos gimnazija (3600 taškų) ir Gabrielė Mineikaitė, Sangrūdos gimnazija (1508 taškai).

IIIg-IVg klasių amžiaus grupėje Danas Vincevičius, Sangrūdos gimnazija (1760 taškų).

Visi prizininkai apdovanoti diplomais, o užėmusieji pirmąsias vietas ir atminimo dovanėlėmis – belaidėmis ausinėmis.