Gimnazijoje lankėsi kariškiai iš Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos bei KASP

Vasario 3 dieną gimnazijoje lankėsi mūsų nuolatiniai bendradarbiavimo partneriai iš Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos bei KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 110 (Kalvarijos) kuopos kariai. Svečiai vyresniųjų klasių  mokinius išsamiai supažindino su Karo prievole – Konstitucijoje numatyta Lietuvos Respublikos piliečio pareiga atlikti tikrąją karo arba alternatyviąją krašto apsaugos tarnybą ir pasirengti ginti valstybę nuo agresijos. Gimnazistai aktyviai domėjosi ne tik šia pareiga tėvynei, bet ir studijų programomis generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje bei jaunesniųjų karininkų vadų mokymais studijuojant aukštosiose mokyklose.

Kariai visuomet mokinius pradžiugina dovanėlėmis – žurnalais, parkeriais, puodeliais, lankstinukais ar knygų skirtukais.