Didžiausia nuotolinė pamoka „Mokonomika”

Sausio 21 dieną 1 klasės mokiniai, jų tėveliai ir klasės mokytoja dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje „MOKONOMIKA“.  Šios pamokos buvo skirtos trijų amžiaus grupių mokiniams. 1 – 4 klasių pradinukams nuotolinių pamokų diena prasidėjo „Low Air“ šokiu, po to jie išklausė pasakojimo apie pinigų istoriją bei susikūrė sau ateities banknotą. Su mokytoja Inga Gile gamino pinigines, kokių niekas neturi. Rašytoja Kotryna Zylė patarė, kaip derėtis su mitinėmis būtybėmis, „Demokratinės mokyklos“ įkūrėjas Nerijus Buivydas paragino daryti ne magiškus stebuklus, o gerus darbus. Geografas Bronius Budrys ragino susimąstyti, ar mūsų planeta gali pavargti? Paskutinę pamoką aktorė ir rašytoja Kristina Savickytė užbaigė pasakojimu apie nepamirštamų istorijų kūrimą.

„Mokonomikos“ pamoką vedė Rolandas Mackevičius kartu su Fausta ir Roku – jaunaisiais muzikinių projektų dalyviais ir komisijos nariais.

Pamokos organizatoriai ir dalyviai prisidėjo prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas  – įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus, kurti naujoviškas švietimo  priemones. Didžiausią „Mokonomikos“ pamoką stebėjo rekordinis  žmonių skaičius – 225 000 moksleivių, mokytojų ir kitų dalyvių.

 

Print