Diena: 2022-12-01

Gimnazijoje lankėsi kariškiai iš Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos

Lapkričio 28 dieną gimnazijoje lankėsi  Marijampolės Karo prievolės ir komplektavimo poskyrio pareigūnai. Jaunesniųjų klasių mokiniai susipažino su Lietuvos kariuomenės struktūra, mokėsi rašyti ir perduoti informaciją pagal NATO fonetinę abėcėlę. Mažiausiems mokinukams buvo smagu  varžytis estafetėse, atsispaudimų rungtyje, matuotis kareiviškus rūbus ir pasislėpti kareiviškame  miegmaišyje.

Susitikimas vyresniųjų klasių moksleiviams su studente – ambasadore Mišel Zaslavskaite

Įgyvendinant Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos vykdomą projektą ,,Gerųjų užsienio praktikų pritaikymas socialinės dimensijos Lietuvos aukštajame moksle įgyvendinimui, mažinant barjerus, su kuriais susiduria mažiau reprezentuojamos aukštajame moksle grupės“, lapkričio 30 dieną gimnazijos vyresniųjų klasių moksleiviai susitiko su studente- ambasadore Mišel Zaslavskaite (Vilniaus universitetas).